دسته‌ها
اخبار اخبار پیام نور

تكميل ظرفيت رشته‌های تحصيلی پذيرش صرفاً با اعمال سوابق تحصيلی

تكميل ظرفيت رشته‌های تحصيلی

تكميل ظرفيت رشته‌های تحصيلی پذيرش صرفاً با اعمال سوابق تحصيلی

به درخواست دانشگاه پيام نور مبنی بر عدم تكميل ظرفيت پذيرش رشته‌هاي تحصيلي آزمون سراسري سال ۱۳۹۵ سازمان سنجش آموزش

بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلبان علاقمند به تحصيل در رشته‌های پذيرش صرفاً با اعمال سوابق تحصيلي دانشگاه ذيربط (اعم از داوطلباني كه در آزمون سراسري سال ۱۳۹۵ ثبت‌نام نموده و يا ننموده‌اند) مي‌رساند:

كه براي ثبت‌نام در رشته‌هاي تحصيلي فوق مي‌توانند با مطالعه دفترچه از رشته‌هاي پذيرنده در اين مرحله اطلاع حاصل نموده و ضمن مشخص نمودن رشته مورد علاقه خود، با به همراه داشتن مدارك ذيل و با توجه به موارد مربوط از تاريخ ۲۴ مهرماه لغايت ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۵ به مركز دانشگاهي محل پذيرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمايند.

 

دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام

 

– كليه متقاضيان باید حداكثر تا تاريخ ۹۵/۶/۳۱ داراي مدرك ديپلم كامل متوسطه نظام قديم (دوره چهارساله) يا پيش‌دانشگاهي و يا كارداني (فوق ديپلم) بوده باشند.

تبصره: در صورت امكان تشكيل كلاس براي نيمسال دوم سال تحصيلي ۹۶-۱۳۹۵ از سوي مركز آموزشي مورد تقاضا، آن دسته از داوطلباني كه حداكثر تا تاريخ ۹۵/۱۰/۳۰ موفق به اخذ مدرك پيش‌دانشگاهي و یا كارداني گردند، مي‌توانند در رشته و يا رشته‌هاي تحصيلي مربوط متقاضي شوند.

– كليه داوطلبان باید در زمان ثبت‌نام از طريق مركز آموزشی مربوط، بابت هزينه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ ۱۸۰٫۰۰۰ (يكصد و هشتاد هزار) ريال از طريق سيستم پرداخت الكترونيكي در سايت سازمان اقدام نمايند.

– هر داوطلب منحصراً مي‌تواند در يك گروه آزمايشي و يك كد رشته محل متقاضی شود. بديهي است در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو كدرشته و يا در دو مؤسسه، اطلاعات وي در بانك اطلاعات پذيرفته شدگان هر دو محل حذف خواهد شد.

– داوطلبان مي‌بايست در زمان ثبت‌ اطلاعات در سامانه مربوط از طريق مركز آموزشي در خصوص كدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را بعمل آورند. بديهي است پس از ثبت، كدرشته محل ثبت شده براي داوطلبان قابل تغيير و يا تعويض نيست.

– كليه متقاضيان «مرد» مي‌بايست در زمان ثبت‌نام و شركت در اين مرحله از پذيرش دانشجو، از نظر نظام وظيفه منعي براي ادامه تحصيل نداشته باشند.

– پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذيرفته شده مشروط (در مركز و يا واحد آموزشي كه به آن مراجعه داشته‌اند) تلقي مي‌شوند و شروع به تحصيل آنان تا زمان تاييد نهايي اين سازمان بصورت مشروط خواهد بود.

 

مدارك مورد نياز

 

۱- اصل و يا گواهي مدرك تحصيلي ديپلم چهارساله نظام قديم با امضاء و ممهور به مهر دبيرستان يا سازمان آموزش پرورش.

۲- اصل و يا گواهی مدرك تحصيلي ديپلم نظام جديد با امضاء و ممهور به مهر دبيرستان يا سازمان آموزش پرورش.

۳- اصل و يا گواهي مدرك پيش دانشگاهي با امضاء و ممهور به مهر دبيرستان يا سازمان آموزش پرورش.

۴- گواهي اخذ مدرك كارداني براي آن دسته از دارندگان مدرك ديپلم نظام جديد كه فاقد مدرك پيش‌دانشگاهي مي‌باشند.

۵- اصل شناسنامه و ۲ برگ كپي از صفحات آن.

۶- اصل كارت ملي و ۲ برگ كپي از آن.

۷- شش قطعه عكس ۴×۳ تهيه شده در سال جاري.

۸- مدرك نظام وظيفه براي برادران مشمول.

 

كليه پذيرفته‌شدگان باید به همراه تصوير ديپلم نظام قديم و يا گواهي پيش‌دانشگاهي خود به دفاتر پيشخوان خدمات دولت مراجعه و تائيديه‌ تحصيلی (ارزش تحصيلي) از اداره آموزش ‌و پرورش محل تحصيل خود را درخواست نمايند و رسيد آن را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارائه دهند. كليه پذيرفته‌شدگان حتماً نام ‌رشته و مركز يا واحد آموزشي محل تحصيل خود را در دانشگاه پيام نور در فرم دفاتر پيشخوان خدمات دولت اعلام نمايند.

 

لیست رشته های تکمیل ظرفیت رشته های تحصیلی پیام نور

دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام تكميل ظرفيت پذيرش رشته‌هاي تحصيلي آزمون سراسري سال ۱۳۹۵ سازمان سنجش آموزش

 

تكميل ظرفيت رشته‌های تحصيلی

ضمناً داوطلبان گرامي مي‌توانند سوالات خود را با شماره‌ تلفن گوياي‌: ۴۲۱۶۳ (كد ۰۲۱) در ميان بگذارند و از مراجعه حضوري به اين سازمان خودداري فرمايند.

دانشجوی پیام نور، تكميل ظرفيت رشته‌های تحصيلی ، نمونه سوالات پیام نور ، نمونه سوالات نیمسال دوم ۹۴-۹۵، نمونه سوالات نیمسال دوم ۹۵-۹۴ دانشگاه پیام نور، نمونه سوالات گلستان

Replenishment majors acceptance simply by imposing educational background

کانال تلگرام : Pnu21@